NaturalnieOswojony

Members
 • Liczba zawartości

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O NaturalnieOswojony

 • Tytuł
  Newbie
 • Urodziny 23.02.1975

IC

 • Imię i nazwisko postaci
  William Morton
 • Historia postaci
  William Morton

  William Morton, urodzony 23 lutego 1975 roku w Dawson, południowej Kanadzie.
  Syn Ethan'a Mortona oraz Teresy Witkowskiej.
  Pochodzenie Kanadyjsko-Polskie
  Ukończył Royal Military College of Canada o profilu medycznym, oraz
  Royal Canadian Air Force.
  Zawodowy żołnierz Pułkownik Kanadyjskich sił Zbrojnych, II półku Lotnictwa Medycznego,
  Batalion śmigłowców 427th Special Operation Aviation Squadron

  W czasie zbrojnego konfliktu między prozachodnim rządem a komunistycznym Czarnoruskim Ruchem Czerwonej Gwiazdy, Siły NATO zostają wysłane na tereny Czarnorusi by wesprzeć kraj ogarnięty wojną, 3 lata później Kanadyjski Korpus Ekspedycyjny pod dowództwem sił NATO zostaje wysłany na tereny Charnorusi w wyjaśnieniu ognisk nowego wirusa, który opanował kraj.

  Podczas zbliżania się do Chernogórska, w kierunku wojskowego samolotu została wystrzelona rakieta, pomimo prób wymanewrowaniu, rakieta dosięgła cel. W wyniku trafienia samolot został poważnie uszkodzony. Transport Kanadyjskich żołnierzy oraz sprzętu medycznego rozbił się w okolicach centrum miasta. Z pośród 80 żołnierzy, tylko kilku przeżyło katastrofę w tym nasz bohater.
  Rannych żołnierzy przeniesiono do miejskiego szpitala, lekarze postanowili Williama wprowadzić w głęboką śpiączkę.

  Kilka tygodni później kraj Czarnonusi został opanowany przez nieznanego wirusa, który atakował układ nerwowy, doprowadzając do martwicy ogólnej a finalnie do śmierci nosiciela.
  Nieoczekiwanie ofiary wirusa, po śmierci wykazywały aktywność mózgową.
  Siły ONZ oraz Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) próbowało poznać strukturę nowego wirusa, niestety wirus, po mutacji z antybiotykami ewoluował i obecnie doprowadza nie tylko do aktywności mózgowej ale też do aktywności ruchowej.
  Ofiary wirusa wykazują niespotykaną agresję w stosunku do wszystkich żywych organizmów.
  Nie wiedziano jak można zwalczyć wirusa, ograniczyło się jedynie do uwolnienia zarażonych w granicach państwa z nadzieją wyleczenia kilku milionowe państwo. Wzdłuż granic utworzono blokady, pobudowano zasieki, mury całe państwo od cięto tak by żaden organizm nie mógł przekroczyć granicy i przedostać się do sąsiednich państw.

  Siły NATO wraz ze wsparciem sił ONZ ewakuowano większość ludności cywilnej, jednak z powodu znacznej agresji i aktywności zarażonych postanowiono o zamknięciu granic lądowych jak i powietrznych. Ograniczono się jedynie do czasowych zrzutów z zaopatrzeniem by ludzie, których pozostawiono mieli chodź odrobinę szans na przeżycie do czasu znalezienia lekarstwa.

  W miedzy czasie, podczas ewakuacji naszemu bohaterowi lekarze nie dawali większych szans, dlatego postanowiono zostawić Williama samemu sobie, nie wybudzając go ze śpiączki z nadzieją że umrze w spokoju, zamknięto pomieszczenie z nadzieją że nic do środka się nie dostanie.
  Jakiś czas później po zakończeniu ewakuacji, do szpitala weszła grupa ocalałych z nadzieją znalezieniu lekarstw i wyposażenia medycznego . W tej grupie ludzi znajdował się lekarz i po przypadkowym odnalezieniu Williama postanowiono go przenieść do ich polowej bazy i postarać się mu pomoc w dojściu do siebie.
  Na szczęście William posiadał w sobie ogromne ilości woli walki i chęci do życia, pomimo obrażeń i przy pomocy nieznanego lekarza, po 8 miesiącach od czasu katastrofy udało mu się w końcu obudzić i spojrzeć na nieznany kraj o którym tak dużo czytał własnymi oczami.

  Tak taż zaczyna się nowy rozdział w życiorysie Williama, kraj do którego wysłano go ze wsparciem, obudził się w kraju o którym każdy zapomniał.
  Wiele niebezpieczeństw, tak wiele historii ... odcięty od świata i tak daleko od domu.
  Czy William przeżyję i uda mu się wrócić do domu, do rodziny, do przyjaciół, kto to wie czas pokaże.
 1. Nie bądź odludkiem, znajdź przyjaciół... Zombiak też ma kumpli!