Buli

Community Support
 • Liczba zawartości

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Buli w dniu 30 Marca

Użytkownicy przyznają Buli punkty reputacji!

Reputacja

22 Excellent

1 obserwujący

O Buli

 • Tytuł
  Member

IC

 • Imię i nazwisko postaci
  Dave Smith
 • Historia postaci
  Sierpień 2010
  Kilka dni po otrzymaniu meldunku z Czarnorusi dotyczących dnia 0 Rząd Stanów Zjednoczonych wysyła pomoc humanitarną na Czarnoruś. Ich zadanie ma polegać na wsparciu stacjonujących tam żołnierzy, wybudowaniu szpitali polowych, pomocy oraz ewakuacji mieszkańców i wojsk.

  W dniu lądowania w Czarnorusi Rząd stanów zjednoczonych otrzymał meldunek od dowódcy Amerykańskiego kontyngentu – „Wylądowaliśmy. Przystąpiliśmy do realizacji wyznaczonych celów. Około 1/3 żołnierzy zachorowało – mają wysokie gorączki. Proszę o ich rotację.”
  Meldunki były zgłaszane przez następne 3 dni. Dotyczyły one kolejnych zachorowań oraz bardzo szybkiego niszczenia się sprzętu. Każdy kolejny meldunek był coraz mniej wyraźny. 5 dnia meldunek nie dotarł do Stanów.
  Armia Stanów Zjednoczonych wysłała 4 samoloty wielozadaniowe F16 – ich zadaniem miało być przeprowadzenie rozpoznania nad Czarnorusią z uwzględnieniem Amerykańskich baz. Samoloty miały wylądować na lotnisku wojskowym zajmowanym przez US Army.
  Piloci spodziewali się najgorszego, jednak wlatując nad teren Czarnorusi próbowali nawiązać łączność z wieżą. Niestety bezskutecznie.
  Kapitan Dave Smith – pilot samolotu wykonującego zadanie nad Czarnorusią był skrzydłowym majora Hetfielda. Po wlocie na teren Czarnorusi samoloty rozdzieliły się na 2 grupy – grupa Alpha miała przeprowadzić rozpoznanie nad południem a grupa Bravo nad jednostkami stacjonujących tam amerykańskich żołnierzy.
  Grupa Bravo przeprowadzając rozpoznanie nad Kamenką oraz lotniskiem w Balocie dostrzegli jedynie miejscami tlące się ogniska oraz hordy zarażonych. Postanowili zawrócić i złożyć meldunek i zawrócić w kierunku oceanu, gdzie mieli stworzyć ponownie szyk z drużyną Alpha. Major Hetfield kolejny raz próbował nawiązać kontakt z pierwszą grupą, lecz ciągle nie było odzewu.
  Nagle samolot majora doznał silnego uderzenia, jakby przeszycie pocisku artylerii lub działka Plot. Radary nie wskazywały obecności takich broni ani pocisków w powietrzu. Chwilę po tym padła cała elektronika w samolocie majora a silniki stanęły. Samolot runął w ocean jak kamień.
  Dave próbował nawiązać łączność z kimkolwiek, lecz oprócz szumów na radiu dalej była cisza.
  Dave postanowił zrobić ponownie przelot nad terenem kraju w poszukiwaniu towarzyszy, jednak po kilku kilometrach jego samolot również zaczął szwankować a po chwili w jego samolocie silniki również stanęły a samolot zaczął spadać.
  Może to dziwne uczucie, jednak kapitan amerykańskiego samolotu spodziewał się takiego obrotu spraw. Wszystkie urządzenia padały jak chińskie zabawki po kilku minutach użytkowania. Dave poprawił pasy i szarpnął dźwignię katapluty. Fotel wystrzelił a Dave stracił przytomność.
  Gdy zaczął ją odzyskiwać było już ciemno. Rozejrzał się i ujrzał, że zaczepił spadochronem o drzewo. Sięgnął do buta po nóż, rozciął pasy i skoczył 3 metry w dół.
  Poobijany i bez sił poprawił kaburę z pistoletem, schował nóż i wyruszył.
  Postanowił zrobić wszystko co może aby przeżyć i dokończyć zadanie swoich kolegów.
  Postanawia odnaleźć ocalałych i razem z nimi kontynuować zadadanie powierzone przez rząd Stanów Zjednoczoych.
  Mimo, że nie wie ile czasu minęło cały czas ma nadzieję na pomoc ze strony własnej armii i powrót do domu.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Buli nie wykazuje się ostatnio żadną aktywnością